למה תינוקות בוכים: עובדה מול פיקציה

למה תינוקות בוכים?

כל התינוקות בוכים. ותודה לאל שכן! אחרת, לעולם לא נדע מתי הם זקוקים לעזרתנו.

 

יש תינוקות עדינים שפשוט מייבבים במשך דקות, מתחרים על תשומת הלב שלנו, אפילו כשהם רעבים במיוחד. תינוקות נמרצים אחרים מגיבים בתגובה מוגזמת ומתחילים לצרחות מקפיאות דם, אפילו כשהם רק רוצים להחזיק קצת או להחליף חיתול!

 

בין אם התינוק שלך הוא בחור קטן ונוח או מלכת דרמה ענקית, אתה רק תצטרך להבין מה קורה ולהגיב לבכי של התינוק הכי טוב שאתה יכול.

5 סיבות מדוע תינוקות בוכים

הנה 5 דברים שאתה עשוי לשמוע … שכמעט אף פעם לא קורים כשהתינוק שזה עתה נולד בוכה.

 

  1. התינוק שלך כועס עליך. לא! לוקח להם חודשים ללמוד כעס.

 

  1. התינוק שלך חש את החרדה שלך. לא! לקטן שלך אין את הכישורים הפסיכולוגיים להתלבט אם אתה חרד, מדוכא או מתוסכל.

 

  1. לתינוק שלך יש חיתול רטוב. לא! נעשה מחקר שבו הוסרו חיתולים רטובים מתינוקות בוכים. ואז החיתולים הרטובים הולבשו מיד בחזרה. רוב התינוקות נרגעו ממש, למרות שהם עדיין ישבו בלחות!

 

  1. לתינוקך יש כאבי ריפלוקס חומציים. לעיתים נדירות! לכל התינוקות יש ריפלוקס (אנחנו קוראים לזה "ליריקה"), אבל זה כמעט אף פעם לא סיבה לבכי. כל עוד הם עולים במשקל יפה ולא מקיאים יותר מ-5 פעמים ביום, דלג על התרופה והתמקד בהרגעה עם "5 S's". ובכל זאת, ריפלוקס חומצי נותר עניין נפוץ של ההורים. קרא עוד על כך כאן, וכמובן, שוחח על הסימפטומים של תינוקך עם הרופא שלך.

 

  1. התינוק שלך זקוק לפרוביוטיקה. לא! חיידקים רעים הם לעתים נדירות בעיה מכיוון שא) לפגים יש טונות של חיידקי מעיים רעים, אך לעולם אינם מקבלים קוליק לפני תאריך היעד שלהם; ב) לתינוקות יונקים יש חיידקי מעיים "מתוקים" יותר, אבל יש להם בכי קוליקי בדיוק כמו לתינוקות שניזונו מבקבוק; ג) הקוליק נעלם לאחר 3-4 חודשים, אך לתינוקות הגדולים האלה יש עדיין הרבה חיידקים מסריחים בקקי שלהם.

5 סיבות אמיתיות למה התינוק שלך בוכה

התמקד באלה ותפסיק לדאוג לגבי הדברים האחרים!

 

  1. התינוק שלך בוכה כי הוא רעב. זה הדבר הראשון שצריך לבדוק. גם אם האכלת את התינוק שלך לפני 30 דקות, אולי היא רק תצטרך עוד מגע כדי להיות מרוצה.

 

  1. לא נוח לו. היום אתה לא צריך לדאוג לחיטוט מסיכות ביטחון פתוחות, אבל כן לבדוק אם חם לו, קר או יש לו תפרחת חיתולים. אלו הן הסיבות הנפוצות מדוע ילודים בוכים.

 

  1. יש לה כאבי בטן. כמה תינוקות רגישים שונאים את הפריסטלטיקה הרגילה – הידוק המעיים – שקורה לאחר אכילה. אבל, עיסוי קטן בבטן או "5 S's" בדרך כלל עושים את העבודה. אגב, אף מחקר לא הוכיח תועלת כלשהי מ"מים להתעסק" או "טיפות גיהוק".

 

  1. הוא מתרגש מדי או עייף מדי. רעש והמולה יכולים להציף תינוק. וגם, לשמור על התינוק שלך ער … כדי להפוך אותו עייף במיוחד … כדי שהוא יישן יותר בלילה … בדרך כלל BACKFIRES! תינוקות עייפים מדי בוכים יותר ביום, ומתעוררים יותר בלילה!

 

  1. היא רוצה להיות מוחזקת על ידך! ברחם, לבחור הקטן היה מגע נעים ללא הפסקה. זו הסיבה שתינוקות בררנים נרגעים לעתים קרובות ברגע שהם מחזיקים אותם, נושאים אותם במנשא, מניחים עור לעור או מחתלים אותם היטב.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://shula-babies.com/.