דרכים לחסוך כסף בתקציב נמוך

חיים בתקציב מצומצם עשוי לגרום לזה להיראות כאילו חיסכון בכסף אינו אפשרי. אבל חיסכון כשהכסף קטן אולי לא יהיה קשה כמו שאתה חושב. אפילו התאמות קטנות לאורח החיים שלך יכולות לעזור. לכן, אם אתם מחפשים דרכים לחסוך כסף בתקציב מצומצם, תהיו בטוחים שזה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים שזה! אתה רק צריך להשקיע בזה קצת מאמץ.

 

אתה עשוי להיות מופתע עד כמה כסף אתה יכול לחסוך עם הטיפים האלה!

אם אתה חי בתקציב מצומצם, אתה עדיין יכול לחסוך כסף. בדוק את הטיפים המובילים האלה לדרכים לחסוך כשהכסף דל!

 

  1. צמצם באופן יצירתי את עלויות קניות המצרכים שלך

כשאתה הולך לקניות במכולת, המפתח להצלחה הוא לוודא שאתה הולך עם בטן מלאה ורשימה! בדרך זו, תהיה פחות סיכוי לחרוג מתוכניות הקניות שלך ותוכל להימנע מפיצוץ התקציב שלך.

 

כדאי גם לסקור את כל מה שאתה מתכנן לקנות ברשימה שלך מראש ולשקול לקנות מותגים גנריים או חנויות לפריטים מסוימים. עבור פריטים רבים, באמת אין הרבה הבדל בין שם המותג לפריט הגנרי.

 

בנוסף, אל תקנו כדי להצטייד. במקום זאת, פשוט קנה את מה שאתה צריך לשבוע. כך תצמצמו את הפסולת ותימנעו מלהגיע לאוכל שאתם לא אוכלים.

טיפ נוסף שכדאי שתדעו: בצעו את הקניות באינטרנט ותוכלו לחסוך כסף. למשל, תוכלו להשתמש בקופון KSP כדי לחסוך כסף.

 

  1. ניהול משא ומתן על ביטוח הרכב שלך לתעריף נמוך יותר

אם יש לך רקורד נהיגה טוב, מעולם לא עברת תאונה או קיבלת נקודות על הרישיון שלך, אולי כדאי לפנות לספק ביטוח הרכב שלך כדי לראות אם אתה יכול לקבל תעריף טוב יותר.

 

באופן כללי, מומלץ להשוות את תעריפי ביטוח הרכב גם עם חברות אחרות כדי לוודא שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר שיש. אתה צריך לדרג את החנות עבור כל פרמיות הביטוח שלך במידת האפשר!

 

  1. צמצם את תוכנית הטלפון הסלולרי שלך

תמיד יש עסקאות סלולריות! בין אם זה ליותר דקות, ליותר נתונים או לחבילת שירות טלפונית טובה יותר. התקשר לספק שירותי הטלפון הסלולרי שלך ושאל. במקרה הגרוע ביותר, אתה יכול לבקש לבטל.

 

יש כל כך הרבה תחרות בחוץ; יכול להיות שיש להם הצעה מיוחדת לשימור כדי שיוכלו לשמור על העסק שלך.

 

  1. הימנעו מעמלות בנק חודשיות

אם אתה משלם עמלות צ'קים או חיסכון חודשיות לבנק שלך, עליך לעבור בנק באופן מיידי. 

 

  1. שחררו ומכרו דברים שאתם לא משתמשים בהם

אם יש לך קושי בכסף, אז מכור את הדברים שלך כדי להרוויח כסף מהיר כדי לחסוך! להתנקות זו הרגשה כל כך טובה. ואם אתה יכול להרוויח כסף בזמן שאתה בזה, למה לא? כמה מקומות נהדרים להתחיל למלא את הבלגן הם הארון והמטבח שלך.

 

גלה היכן נמצאות חנויות המשלוחים המקומיות שלך, שאל את חבריך אם הם מעוניינים באחד מהפריטים שלך, או הגדר חשבון מקוון באתר אינטרנט כמו Tradesy, Etsy או eBay.

 

  1. קח הפסקה מקניות של דברים לא חיוניים

הפרד את הרצונות שלך מהצרכים שלך והצב את הרצונות שלך על המבער האחורי. לחץ על השהה ברכישת התיק או הנעל לעת עתה. תופתעו כמה כסף אתם חוסכים רק על ידי רכישת הדברים שאתם באמת צריכים.

 

תרגיל זה גם ייתן לך הזדמנות להיות מודע יותר להוצאות שלך ויעזור לך לתעדף את הכספים שלך.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.jemix.co.il/.