חדר אוכל מזמין לקבל את פני האורחים

עבור רבים, חדר האוכל הוא לב הבית בו מתאספים מדי יום לארוחות מזדמנות ומזמינים בני משפחה וחברים לחגים, חגיגות וערב. בין אם יש לכם חדר אוכל רשמי גדול המכיל שולחן אוכל ארוך, פינה נעימה מהמטבח או אזור ייעודי בחדר הגדול, תוכלו למצוא ריהוט נוח לחדר אוכל לשרת את בני המשפחה ואת פני האורחים. 

 

בחר את שולחן האוכל הנכון

שולחנות פינת אוכל מגיעים בצורה מלבנית מוכרת, מושלמת לחדר מרווח או צר. אתה יכול גם להשתמש בשולחן אוכל מלבני מסורתי בחדר נהדר, אם זה לא מפריע לזרימת התנועה. שולחן עגול יעבוד יפה בחלל קטן יותר או בחדר מרובע. חשבו על פינת ארוחת בוקר שטופת שמש מחוץ למטבח או על אזור קטן חבוי בחדר נהדר.

 

אתה יכול להרחיב את שטח הישיבה שלך עם שולחן בעל עלים נשלפים או אחסון עצמי. כמה שולחנות עגולים מגיעים עם עלה טיפה שניתן להאריך בעת הצורך כדי להכיל אורחים. לפני שתבחרו, ודא שיש לך מספיק מקום לתת לכל אדם לפחות שני מטרים של שטח שולחן. 

 

קנה כסאות נוחים

אם אתה קונה סט פינת אוכל, הכיסאות יתואמו עם השולחן. אם אתה אוהב מראה אקלקטי יותר, הקפד לבחור כיסאות בעלי סגנון דומה לשולחן שלך. לפני שאתם מבצעים את הרכישה, ודא שמושבי הכיסא נמצאים לפחות 12 אינץ' מתחת לחלק העליון של קצה השולחן, כך שלאורחים שלך יהיה מספיק מקום לרגליים.

 

חשבו על רכישת כיסאות עם משענות יד בקצה הארוך של השולחן עם גב ומושבים מרופדים. כל שאר הכיסאות הם בדרך כלל חסרי ידיים, אבל כנראה יהיו להם אותם גב ומושבים מרופדים.

 

הוסף פריטים יפים

ברגע שיש לך את ריהוט חדר האוכל הבסיסי, הגיע הזמן לחשוב על התאמת פריטים מזדמנים המוסיפים נוחות וסגנון לחדר האוכל שלך. אם יש לכם מקום, רכשו מזנון ו/או ארון חרסינה לאחסון כלים, מצעים, כלי הגשה וכלי שולחן. מזנון מספק משטח שטוח שיכול לשמש כאזור החזקה, או להנחת כלים לאורחים שיעזרו לעצמם.

 

המגע האחרון

עכשיו, כשיש לכם את הרהיטים הנכונים להפוך את חדר האוכל שלכם לפונקציונלי ומזמין, הגיע הזמן להוסיף קצת פיצה לחדר. הכניסו קצת צבע או דוגמה לחדר האוכל שלכם עם שטיח שטח תוסס שישתלב בהרמוניה עם פלטת הצבעים בשאר חלקי הבית שלכם. ודא שהשטיח משתרע שני מטרים או יותר מעבר לצידי השולחן כדי להכיל את הכיסאות. עבור רוב השולחנות, שטיח שטח בגודל 8' x 10' מתאים היטב. הוסף יצירות אמנות, מראות ותאורה לדרמה.