4 שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני שאת מעדכנת את מלתחת החזיות שלך

בניית מלתחה של הלבשה תחתונה פונקציונלית מושלמת לא צריכה לעלות הון תועפות. כך תוכלי להשיג את המלתחה האולטימטיבית בדרך החכמה, ואלה השאלות שכדאי לך לשאול את עצמך לפני שאת קונה את החזייה הבאה שלך.

 

כמה בגדים באמת יש לך במלתחת ההלבשה התחתונה שלך, ומתוכה, בכמה פריטים את באמת משתמשת? אולי את אחת מאותן נשים שיש להן שתיים או שלוש חזיות אהובות שהן מסתובבות איתן בעוד שהשאר שוכבות ללא שימוש כי הן לא ממש אהובות. הפעם היחידה שתשתמשי בהן בסופו של דבר היא כשהחזיות המועדפות עלייך נמצאות בכביסה. אולי את ממשיכה לקנות בגדים חדשים אבל עד מהרה מגלה שהם לא מרגישים לך נכון.

1. כמה תעלה מלתחת ההלבשה התחתונה שלך?

מלתחת הלבשה תחתונה טובה מבוססת על איכות ולא על כמות. היא לא צריכה לכלול 20 חזיות שונות ו-50 זוגות שונים של תחתונים. רכישות מחושבות היטב תמיד משתלמות בסופו של דבר. תחשבי לטווח ארוך. חזייה איכותית תחזיק לך כמה שנים אם תטפלי בה כמו שצריך.

 

אם תטפלי בתחתונים שלך ותכבסי אותם בשק כביסה, תוכלי ליהנות מהם לאורך זמן.

 

בגדי 'פאסט פאשן' נשחקים במהירות ומאבדים את צורתם, ותצטרכי להחליף אותם ברכישה חדשה די בקרוב. אחרי כמה שנים תוציאי הרבה יותר כסף על המלתחה שלך מאשר אם היית משקיעה בכמה חזיות איכותיות מההתחלה.

2. על מה את באמת משלמת?

גם כאשר קונים איכות, חשוב לבצע רכישות חכמות. בנוסף לתנאי ייצור טובים, איכות פירושה שימוש בחומרים שיכולים לעמוד בשטיפות רבות מבלי לאבד את צורתם, חומרים שאינם שורפים ובגדים תפורים היטב שלא מתפרקים מהתפרים או שהברזל זוחל החוצה. איכות מחזיקה מעמד לאורך זמן ומשמעותה שלא תגמרי עם חזייה שנראית אחרת לגמרי אחרי שנה. עם זאת, אל תלכי שולל על ידי בגדים יקרים באיכות ירודה. הם נפוצים יותר ממה שאת חושבת. ודאי שאת משלמת על איכות ולא על שם של מותג.

3. איזה סוג תחתונים את מעדיפה?

תחשבי על ההעדפות שלך ולאיזו חזייה את ניגשת באופן אינסטינקטיבי בבוקר. עם ברזל או בלי ברזל, חזיית טריקו או תחרה? קני רק חזיות שאת אוהבת ללבוש. אל תקני אותן רק בגלל שהן יפות או שאת אוהבת את הצבע. תחשבי על איך זה מרגיש ללבוש אותן ואם יהיה לך נוח בהן.

4. לאיזו חזייה את אינסטינקטיבית ניגשת מדי בוקר?

יש אינסוף מאמרים שנכתבו על חזיות שצריכות להיות חלק מובן מאליו מארון הבגדים של כל אישה. אנחנו כותבים גם מאמרים מסוג זה כאן בבלוג שלנו, אבל קחי בחשבון שאלו רק המלצות והשראה. עצות כלליות לא יחולו על כל אישה.

 

אם לעולם לא תעשי ספורט, ברור שלא יהיה לך שום צורך בחזיית ספורט, בלי קשר למה שכולם אומרים. אותו דבר לגבי חזיית פוש-אפ קטנה שחורה וסקסית; אם זה לא משהו שאת מרגישה בנוח ללבוש, אל תקני חזייה כזו. מצד שני, אם זה כל מה שאי פעם תלבשי אז מלאי את המלתחה שלך בהן. אם כולם אומרים שחזיית טריקו בז' היא הבחירה הכי חכמה אבל את חושבת שהיא משעממת ורגילה, השקיעי בחזייה צבעונית עם רקמה אם זה מה שאת מעדיפה.

 

הכי חשוב זה להקשיב לעצמך ולהתאים את המלתחה לאורח החיים שלך. היי ברורה לגבי סוג הבגדים התחתונים שאת אוהבת ללבוש והשקיעי בו.